naše SODO(f)KÁRNA

Výborné chlazené limonády (perlivé i neperlivé), míchané drinky s obsahem alkoholu a v chladném počasí teplé alko či nealko nápoje. Na výběr vždy minimálně 14  příchutí a k tomu báječný zázvorový a švestkový punč. To vše vyrobeno z našich sirupů bez použití jakékoliv přídatné látky i bez kyseliny citronové! To je pádný důvod, proč navštívit naši SODOfKÁRNU "na kolečkách"!

Přehled příchutí najdete v záložce sirupy a k tomu Vám na akcích pokaždé připravíme i nějaké limitované edice limonád podle typu akce či ročního období - jako např. česnek s kurkumou, okurka s aloe vera a meduňkou, květy růží s jahodou, meruňka s eukalyptem, ostružina s lipovým květem apod. Aktualizovaný seznam všech našich příchutí najdete zde

 V naši SODOfKÁRNĚ vám rádi připravíme i tradiční nápoje vyrobené jen z přírodních surovin, jako je domácí cola a domácí tonic.  

KOLČAVA - příjemný osvěžující nápoj vyrobený z kolového ořechu a dalších 13 ingrediencí bylinného a rostlinného původu, dostal své jméno podle roztomilé lasičky kolčavy. Obsahuje přírodní kofein a to, že že neobsahuje kyselinu fosforečnou jako všechnny ostatní colové nápoje snad netřeba připomínat.

Tonik

TONÍKOVA LIMONÁDA - příjemně nahořklý, osvěžující nápoj tonikového typu s obsahem přírodního chininu vyrobený pouze z kůry chinovníku, kořene hořce, stonku lemongrassu, cukru a 100% citronové šťávy.  

int(2)

co u nás nového...

« Novější

....

Jsem poctivý živnostník, nikoho neokrádám, mé podnikání není existenčně závislé na dotacích, umím číst a shánět informace, u voleb používám zdravý selský rozum...Je naprosto absurdní, aby mne a další milión živnostníků nazýval plošně zlodějem člověk, bez špetky morálního kreditu a s tunou žluklého másla na hlavě. Slovy klasika - Na rohu ulice vrah o morálce káže...Chci doopravdy lepší Česko - bez bolševiků, estébáků, zlodějů, lhářů, bezpáteřních oligarchů a senilních , věčně opilých narcisů ! Nechci aby se za nás budoucí generace musely stydět !

 „Kdo se vzdá svobody, aby získal jistotu, ztratí nakonec obojí.“ – Benjamin Franklin

Sestavuji aktuální kalendář ...