E-shop

E-shop

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale v našem e-shopu jsme nuceni pozastavit zasílání balíků přepravními zásilkovými službami.

je nám to líto, ale v těchto firmách (bohužel nejen v české poště) pracují  lidé se zláštní úchylkou, která se projevuje zejména po přečtení nápisu "Pozor křehké" toto slovní spojení v nich evokuje touhu stát se nejlepším hráčem americké basketbalové ligy a tak s velkou chutí začnou trénovat !!!  Nás už nebaví jejich ušlechtilé sportovní aktivity sponzorovat a proto jsme se rozhodli naše zboží neposílat !!!

Nicméně dobří lidé se vždy dokáží domluvit a proto mne v případě zájmu o nějaký náš produkt neváhejte kontaktovat na info@gurmanskykramek.cz - určitě najdeme řešení, ať už půjde o osobní odběr u nás v Bílovci, či nějaký závoz poblíž místa, kde zrovna rozbalíme náš pojízdný krámek...

děkujeme za pochopení !!!

int(1)

co u nás nového...

 • 2.10.2019

  aktuální informace o našich novinkách a místech, kde nás potkáte naleznete na naši facebookové stránce. 

 • 5.2.2019

  dali jsme jméno našemu pojíznému stánku a tak nás na akcích, jarmarcích a festivalech můžete najít pod cedulkou naše SODOfKÁRNA 

 • 10.5.2018

  mandarinkový sirup s rozmarýnem

 • 22.8.2017

  Máme nový sodobar, díky kterému si můžete dát perlivou či neperlivou limonádu

 • 8.6.2017

  1.6. sortiment doplňujeme o Bezinkový sirup s medem a limetkou 

 • 10.5.2017

  přidáváme rakytníkový sirup s moringou - je skvělý !

 • 25.4.2017

  Náš nejnovější sirup z granátového jablka s jitrocelem bez problému prošel ochutnávací zkouškou na Karnevalu chutí v Ostravě - takže Vám jej budeme moc rádi nadále nabízet !

 • 21.3.2017

  22.3.2017 aktualizujeme webové stránky

....

Jsem poctivý živnostník, nikoho neokrádám, mé podnikání není existenčně závislé na dotacích, umím číst a shánět informace, u voleb používám zdravý selský rozum...Je naprosto absurdní, aby mne a další milión živnostníků nazýval plošně zlodějem člověk, bez špetky morálního kreditu a s tunou žluklého másla na hlavě. Slovy klasika - Na rohu ulice vrah o morálce káže...Chci doopravdy lepší Česko - bez bolševiků, estébáků, zlodějů, lhářů, bezpáteřních oligarchů a senilních , věčně opilých narcisů ! Nechci aby se za nás budoucí generace musely stydět !

 „Kdo se vzdá svobody, aby získal jistotu, ztratí nakonec obojí.“ – Benjamin Franklin

Sestavuji aktuální kalendář ...